Aktualności


27.06.2017  | autor:  tepe

Nowy MAN - MAN TGE trafia do sprzedaży!

MAN TGE - już w sprzedaży

 

Po raz pierwszy firma MAN Truck & Bus oferuje lekki samochód dostawczy w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez wielu długoletnich klientów w branży logistycznej, kurierskiej i handlowej czy też  w branży obsługi serwisowej. Wprowadzenie na europejski rynek nowego pojazdu modelu TGE oznacza początek nowej ery dla firmy MAN.

zobacz cały wpis

 


14.06.2017  | autor:  tepe

Klimatyzatory postojowe MAN - PROMOCJA!

Chłód przez długi czas - Klimatyzatory postojowe MAN

 

Okres letni ze względu na panujące temperatury to trudny czas dla kierowcy, który po długiej podróży musi wypocząć w kabinie swojego pojazdu. Klimatyzator postojowy w sposób efektywny reguluje temperaturę niezależnie od warunków panujących na zewnątrz i dodatkowo osusza powietrze, co przyczynia się do
poprawy mikroklimatu w kabinie.

Poza tym, już w wielu krajach np.: Włochy, Hiszpania, Portugalia, dodatkowe urządzenie chłodzące powietrze jest obowiązkowym elementem wyposażenia ciężarówki. Za jego brak kierowca może zostać ukarany mandatem,  o ile nie posiada faktur za noclegi w hotelach.

zobacz cały wpis

 


01.03.2017  | autor:  tepe

Sprawdzenie pojazdu po zimie już za 1PLN

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników pojazdów MAN do odwiedzenia naszego serwisu.

Dlaczego warto dokonać przeglądu Państwa pojazdu po zimie nie ma potrzeby Państwa przekonywać - wiecie to przecież doskonale.

A dlaczego warto to zrobić właśnie u nas - w Truck Service, opowiemy Państwu w bezpośredniej rozmowie.

zobacz cały wpis

 


26.02.2017  | autor:  tepe

Tylko oryginalne części MAN

 

Z pełnym przekonaniem opartym na wieloletnich obserwacjach naszego serwisu, cały czas zachęcamy wszystkich naszych klientów do używania oryginalnych części zamiennych MAN zamiast ich (często tańszych) zamienników.

Aktualna propozycja firmy MAN w tym zakresie dostępna jest po kliknięciu w obrazek tytułowy powyżej. Zachęcamy również do sprawdzenia stanu naszego magazynu części zamiennych - na podstronie Sprzedaż części znajdziecie Państwo wszystkie niezędne dane.

zobacz cały wpis

 


24.11.2016  | autor:  tepe

Chłód przez długi czas - akcja TRWA !

MAN - Chłód przez długi czas - klimatyzatory postojowe

 

Do końca roku trwać będzie akcja promocyjna firmy  MAN - "Chłód przez długi czas" na klimatyzatory postojowe. Przy zakupie klimatyzatora postojowego Dometic CoolAir RTX 1000 lub Dometic CoolAir RTX 2000 wraz z montażem w naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi MAN – Klient otrzyma pokładową lodówkę samochodową Dometic–WAECO model AS25 gratis!

zobacz cały wpis

 


18.04.2015  | autor:  tepe

Nowy serwis WWW

Nasza nowa strona internetowa działa również na urządzeniach mobilnych

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszą nową witrynę www - mamy nadzieję, że będzie bardziej użyteczna i przyjazna od poprzedniej, a przede wszystkim dostarczy Wam więcej użytecznej informacji o naszej działalności i ułatwi kontakt z nami.

Wdzięczni będziemy Państwu za wszelkie konstruktywne uwagi na jej temat - będziemy je uważnie analizowali i postaramy się zastosować najciekawsze propozycje.

Witryna wykorzystuje najnowsze technologie internetowe (jest dostosowana do urządzeń mobilnych) i spełnia wymagania zdefiniowane dla Autoryzowanych Partnerów firmy  MAN - wierzymy również, że sprosta oczekiwaniom naszych Klientów.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Pora na zmiany

nasza poprzednia witryna www

 

Rozstajemy się z naszą dotychczasową witryną internetową. Służyła nam przez sześć lat - pozostaje sentyment, wspomnienia i ten obrazek pokazujący jak wyglądała...

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Wiosna - czas na przegląd!

 

Zimowa eksploatacja na pewno pozostawiła swoje ślady - pora więc aby uważnie obejrzeć wszystkie newralgiczne miejsca pojazdu  i od razu usunąć skutki zimy a przy okazji sprawdzić jego bieżący stan techniczny.

Zapraszamy do TRUCK-SERVICE na przegląd pozimowy i przygotowanie Twojego pojazdu do sezonu wiosenno-letniego.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Oficjalna aplikacja MAN

Aplikacja MAN Polska dla użytkowników pojazdów MAN - pobierz z GooglePlay

 

Oficjalna aplikacja MAN do pobrania w sklepie Google Play

Serwis MAN Polska, to aplikacja mobilna przygotowana przez MAN Truck & Bus Polska na smartfony i skierowana do użytkowników pojazdów MAN. Zawiera przydatne informacje dotyczące sieci handlowo-serwisowej MAN w Polsce, jak również aktualną ofertę na części zamienne oraz usługi serwisowe.

Funkcja geolokalizacji szybko i łatwo informuje o najbliżej położonych punktach sprzedaży i serwisach MAN oraz nawiguje do nich. Przyjazna w użyciu aplikacja zapewnia szybki i prosty dostęp do kompleksowej informacji o ofercie MAN w Polsce, jak również bezpośredni kontakt telefoniczny do serwisu Mobile 24. Aplikację można także spersonalizować i dodać wybrane punkty do listy ulubionych.

Aplikacja Serwis MAN Polska przeznaczona jest na urządzenia obsługiwane przez system operacyjny Android i można ją pobrać bezpłatnie z internetowego sklepu Google Play. Przygotowana jest w języku polskim z myślą o klientach i kierowcach pojazdów MAN.

Aplikacja Serwis MAN Polska na Androida - pobierz z Google Play najnowszą wersję

Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, serwis MAN masz zawsze w zasięgu ręki!

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Akumulatory i zasady ich prawidłowej konserwacji

 

Zapewne nieraz spotkali się Państwo z przypadkami głębokiego rozładowania akumulatorów, które niestety niejednokrotnie doprowadzały do ich nieodwracalnego uszkodzenia. Być może udałoby się uniknąc takich sytuacji, gdyby akumulatory poddawane byly prawidłowej obsłudze.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Tytuł "Doktor MAN" dla TRUCK-SERVICE

 

Z nieukrywaną dumą informujemy, że nasza  firma została wyróżniona tytułem "Doktor MAN" za aktywną  sprzedaż oraz promowanie wśród klientów programu "Dobre Roczniki" w 2014 roku. Osiągnęliśmy również najlepszy wynik stopnia zadowolenia klienta /CRI/ wśród Autoryzowanych Partnerów Serwisowych MAN w Polsce w roku 2014 !

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Kolejne wyróżnienie

 

Nie będziemy ukrywać, że...

...nasza firma została wyróżniona przez MAN Polska za najkrótszy czas przetwarzania wniosku gwarancyjnego w 2013 roku. To niewątpliwy dowód kompetencji i sprawności całego naszego zespołu.

Zapraszamy do TRUCK-SERVICE - w każdej chwili można to sprawdzić!

zobacz cały wpis

 

Firma - adres:

TRUCK-SERVICE Sp. z o. o.  Mapa dojazdu

Wola Rzędzińska 487 D
33-150 Wola Rzędzińska
Polska

Tel.: +48 14 626 93 48
Mobile: +48 601 538 418
Mobile: +48 605 225 052
E-mail: truckservice@home.pl

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

Wiosenny przegląd w Truck Service - za złotówkę