Aktualności


31.05.2019  | autor:  tepe

Zasady RODO w TRUCK-SERVICE

Zasady RODO - oryginał rozporządzenia

 

Zasady ochrony danych osobowych obowiązujące w firmie TRUCK-SERVICE

Przy kontaktach z naszą firmą, Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z obowiązującym prawem. Szczegółowe zapisy zawiera poniższy dokument (link w obrazku):

Zasady ochrony danych osobowych obowiązujące w firmie TRUCK-SERVICE

zobacz cały wpis

 


13.10.2018  | autor:  tepe

Promocja MAN w nowej odsłonie

Z rąk profesjonalistów - oryginalne części zamienne MAN

 

Jesienna promocja MAN już trwa!

Zapraszamy do udziału w najnowszej odsłonie cyklicznej akcji promocyjnej MAN. Tym razem oprócz promocyjnej oferty wybranych oryginalnych części zamiennych, firma MAN proponuje ciekawe akcesoria wybrane z myślą o nadchodzącej zimie - warto się więc zainteresować tą propozycją.

Szczegóły tej promocji można poznać w ulotce dostępnej do pobrania jako plik PDF - wystarczy kliknąć w obrazek tytułowy powyżej.

Wszystkie produkty objęte niniejszą promocją są oczywiście do nabycia na stacjach serwisowych Autoryzowanych Partnerów MAN, czyli również i w naszym serwisie

TRUCK-SERVICE - zapraszamy do nas!

zobacz cały wpis

 


23.01.2018  | autor:  tepe

Umawiajmy się przez Internet!

 

Zapraszamy do naszej akcji!

Wszystkie osoby które zamówią przez Internet wizytę w naszym serwisie, otrzymają 15 % rabat na koszty wykonanej robocizny. Wystarczy skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie, podać swój kontaktowy e-mail oraz wybrać w kalendarzu formularza swój proponowany i najdogodniejszy termin a następnie... rozpocząć komunikację z naszym serwisem.

Jeśli więc jesteś w trasie i akurat jedziesz po trasie A4 lub jesteś w naszej okolicy - wykorzystaj sytuację i zjedz do TRUCK-SERVICE. Najpózniej w ciągu 12 godzin serwis TRUCK-SERVICE potwierdzi proponowany termin lub zaproponuje termin alternatywny - przekonaj się, że warto rozmawiać przez Internet!

Natomiast, jeśli masz naprawdę mało czasu, to w polu imię i nazwisko podaj TYLKO swoje imię i swój numer telefonu komórkowego - szybko oddzwonimy i ustalimy szczegóły!

TRUCK-SERVICE - takie propozycje tylko u nas!

zobacz cały wpis

 


12.09.2017  | autor:  tepe

Katalog Usług Serwisowych MAN - edycja 2017-2018

 

Zachęcamy do lektury najnowszej edycji Katalogu Usług Serwisowych MAN 2017-2018. Zawiera bieżące informacje o aktualnych promocjach serwisowych MAN a także wyczerpujące informacje o rozrastającej się sieci Autoryzowanych Stacji Serwisowych MAN w Polsce - ich lokalizacje, adresy i dane kontaktowe oraz zakres oferowanych przez nie usług.

Katalog można pobrać w postaci pliku PDF klikając w obrazek w panelu o prawej stronie.

zobacz cały wpis

 


27.06.2017  | autor:  tepe

Nowy MAN - model TGE trafia do sprzedaży!

MAN TGE - już w sprzedaży

 

Po raz pierwszy firma MAN Truck & Bus oferuje lekki samochód dostawczy w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez wielu długoletnich klientów w branży logistycznej, kurierskiej i handlowej czy też  w branży obsługi serwisowej. Wprowadzenie na europejski rynek nowego pojazdu modelu TGE oznacza początek nowej ery dla firmy MAN. Jako ciekawostkę warto dodać, że MAN TGE montowany jest w Polsce, w fabryce we Wrześni.

zobacz cały wpis

 


14.06.2017  | autor:  tepe

Klimatyzatory postojowe MAN - PROMOCJA!

Chłód przez długi czas - Klimatyzatory postojowe MAN

 

Okres letni ze względu na panujące temperatury to trudny czas dla kierowcy, który po długiej podróży musi wypocząć w kabinie swojego pojazdu. Klimatyzator postojowy w sposób efektywny reguluje temperaturę niezależnie od warunków panujących na zewnątrz i dodatkowo osusza powietrze, co przyczynia się do poprawy mikroklimatu w kabinie.

zobacz cały wpis

 


01.03.2017  | autor:  tepe

Sprawdzenie pojazdu po zimie już za 1PLN

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników pojazdów MAN do odwiedzenia naszego serwisu.

Dlaczego warto dokonać przeglądu Państwa pojazdu po zimie nie ma potrzeby Państwa przekonywać - wiecie to przecież doskonale. To pewność bezawaryjnej pracy Waszego pojazdu.

A dlaczego warto to zrobić właśnie u nas - w TRUCK-SERVICE, opowiemy Państwu w bezpośredniej rozmowie.

zobacz cały wpis

 


26.02.2017  | autor:  tepe

Tylko oryginalne części MAN

 

Z pełnym przekonaniem opartym na wieloletnich obserwacjach naszego serwisu, cały czas zachęcamy wszystkich naszych klientów do używania oryginalnych części zamiennych MAN zamiast ich (często tańszych) zamienników. Przede wszystkim oryginalne części producenta mają dłuższą żywotność niż ich zamienniki. W przypadku części MAN warto obserwować aktualne promocje tej firmy wyświetlane na naszej witrynie - w ich ramach oryginalne części oferowane są w atrakcyjnych cenach.

zobacz cały wpis

 


24.11.2016  | autor:  tepe

Chłód przez długi czas - akcja TRWA !

MAN - Chłód przez długi czas - klimatyzatory postojowe

 

Do końca roku trwać będzie akcja promocyjna firmy  MAN - "Chłód przez długi czas" na klimatyzatory postojowe. Przy zakupie klimatyzatora postojowego Dometic CoolAir RTX 1000 lub Dometic CoolAir RTX 2000 wraz z montażem w naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi MAN – klient otrzyma pokładową lodówkę samochodową Dometic–WAECO model AS25 gratis!

zobacz cały wpis

 


18.04.2015  | autor:  tepe

Nowy serwis WWW

Nasza nowa strona internetowa działa również na urządzeniach mobilnych

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszą nową witrynę www - mamy nadzieję, że będzie bardziej użyteczna i przyjazna od poprzedniej, a przede wszystkim dostarczy Wam więcej użytecznej informacji o naszej działalności i ułatwi kontakt z nami. Szczególnie zachęcamy Państwa do korzystania  z możliwości zgłaszania się na wizyty w naszym serwisie za pomocą formularza z kalendarzem widocznego na naszej stronie - osoba zgłaszająca się do naszego serwisu tą drogą, otrzyma extra 15% rabat na wykonaną robociznę.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Pora na zmiany

nasza poprzednia witryna www

 

Pragniemy poinformować, że nadszedł czas na zmiany. Oto rozstajemy się z naszą dotychczasową witryną internetową. Służyła nam przez sześć lat - pozostaje sentyment, wspomnienia i ten obrazek pokazujący jak wyglądała...

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Wiosna - czas na przegląd!

 

Zimowa eksploatacja na pewno pozostawiła swoje ślady - pora więc aby uważnie obejrzeć i sprawdzić wszystkie newralgiczne miejsca pojazdu  i od razu usunąć skutki zimy a przy okazji sprawdzić jego bieżący stan techniczny. Sprawny pojazd to przecież gwarancja jego bezawaryjnej pracy.

Zapraszamy zatem do TRUCK-SERVICE na przegląd pozimowy i przygotowanie Twojego pojazdu do sezonu wiosenno-letniego.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Oficjalna aplikacja MAN

Aplikacja MAN Polska dla użytkowników pojazdów MAN - pobierz z GooglePlay

 

Oficjalna aplikacja MAN do pobrania w sklepie Google Play

Serwis MAN Polska, to aplikacja mobilna przygotowana przez MAN Truck & Bus Polska na smartfony i tablety i skierowana jest do użytkowników pojazdów MAN. Zawiera przydatne informacje dotyczące sieci handlowo-serwisowej MAN w Polsce, jak również aktualną ofertę na części zamienne oraz usługi serwisowe.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Akumulatory i zasady ich prawidłowej konserwacji

Akumulatory i zasady ich prawidłowej konserwacji

 

Zapewne nieraz spotkali się Państwo z przypadkami głębokiego rozładowania akumulatorów, które niestety niejednokrotnie doprowadzały do ich nieodwracalnego uszkodzenia. Być może udałoby się uniknąc takich sytuacji, gdyby akumulatory poddawane byly prawidłowej obsłudze.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Tytuł "Doktor MAN" dla TRUCK-SERVICE

Tytuł

 

Z nieukrywaną dumą informujemy, że firma TRUCK-SERVICE została wyróżniona tytułem "Doktor MAN" za aktywną  sprzedaż oraz promowanie wśród klientów programu "Dobre Roczniki" w 2014 roku. Osiągnęliśmy również najlepszy wynik stopnia zadowolenia klienta /CRI/ wśród Autoryzowanych Partnerów Serwisowych MAN w Polsce w roku 2014 !

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Kolejne wyróżnienie dla TRUCK-SERVICE

Kolejne wyróżnienie dla TRUCK-SERVICE

 

Nie będziemy ukrywać, że nasza firma została wyróżniona przez MAN Truck & Bus Polska za najkrótszy czas przetwarzania wniosku gwarancyjnego w 2013 roku. To niewątpliwy dowód kompetencji i sprawności całego naszego zespołu.

Zapraszamy do TRUCK-SERVICE - w każdej chwili można to sprawdzić!

zobacz cały wpis

 

Firma - adres:

TRUCK-SERVICE Sp. z o. o.  Mapa dojazdu

Wola Rzędzińska 487 D
33-150 Wola Rzędzińska
Polska

Tel.: +48 14 626 93 48
Mobile: +48 601 538 418
Mobile: +48 605 225 052
E-mail: truckservice@home.pl

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną oraz telefonicznie wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny